Polityka prywatności

  1. Przeglądając strony naszego Serwisu akceptują Państwo zasady zawarte w Polityce Prywatności Serwisu.

  2. W czasie korzystania z naszego Serwisu mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza, lub w inny sposób. Dane, o które będą Państwo poproszeni to w większości przypadków imię, telefon oraz adres e-mail. Dane te są wykorzystywane wyłącznie dla potrzeb kontaktowych.

  3. Wszystkie dane gromadzone są jedynie na potrzeby Serwisu i nigdy nie będą udostępniane poza Serwisem, ani też wykorzystywane na potrzeby marketingu elektronicznego.

  4. Serwis gwarantuje, że wszystkie dane udostępniane przez Użytkowników Serwisu podlegają ochronie zgodnie z postanowieniami Ustawy o ochronie danych osobowych.

  5. Świadczone przez nas usługi doradcze w zakresie wirtualnych korepetycji mogą być wykorzystane tylko i wyłącznie w sposób nie naruszający Art.272 KK o raz przepisów Prawa Autorskiego.

  6. Serwis www.pomoc-w-pracy.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich dalsze użytkowanie oraz sposób wykorzystania.

  • wszystkim studentom – specjalizujemy się we wszystkich dziedzinach i kierunkach studiów od prac zaliczeniowych, semestralnych poprzez prace licencjackie, magisterskie - do poziomu doktoratów
  • nasza metaforyczna kopalnia wiedzy i pomysły gotowe do wykorzystania, po które może sięgnąć każdy student,
  • przedstawiane przez nas pomysły, są rozwiązaniem, które rozbudzają Twoja kreatywność,
  • starannie również, wykorzystujemy wszystkie Twoje pomysły, współpracując poprzez stały kontakt i konsultacje tekstu tak, aby praca napisana przez nas zaowocowała egzaminem na 5
Zobacz więcej

Kompleksowa współpraca - pisanie pracy prace magisterskiej

Do państwa dyspozycji oferujemy naszych konsultantów , dzięki którym otrzymasz profesjonalną pomoc naukową i dydaktyczną. Nasi pracownicy wskażą Ci wzorcowe rozwiązanie powierzonego problemu.

Czytaj więcej

Kompleksowa współpraca - pisanie pracy pracy licencjackiej

Skontaktuj się z nami i podaj nam temat pracy licencjackiej, który Cię interesuje. W odpowiedzi dostaniesz kilka pomysłów na stworzenie pracy – gotowych do wykorzystania. Nie obawiaj się brakiem precyzji w swoich oczekiwaniach.

Czytaj więcej

Kompleksowa współpraca - pisanie pracy pracy doktorskiej

Nasza pomoc polega na merytorycznym wsparciu i pomocy naukowej w dążeniu do uzyskania jednego z najpoważniejszych tytułów naukowych. Nasi specjaliści to osoby wykształcone i kompetentne.

Czytaj więcej

Kompleksowa współpraca - pisanie pracy pracy inżynierskiej

Masz problem z napisaniem pracy inżynierskiej , zrobieniem projektu ? Dobrze trafiłeś ! Nasz dział specjalizujący się pracach technicznych, informatycznych, podejmie się każdego wyzwania.

Czytaj więcej